Hakkımızda


Hayatımıza renk katan ve vazgeçilmez eşya olan mobilyalar aynı zamanda sağlığımız ve konforumuz için de önem taşımaktadır. Onun için mobilyalarımızı seçerken birkaç önemli noktayı ararız. Bunlar mobilyanın kalitesi, dayanıklılığı, ergonomik yapısı, estetik değeri ve kullanım amacına uygun olmasıdır. Elbette bütün bu özelliklerin tümünü bir arada görmek güçtür.

Biçer Kardeşler Mobilya olarak 1976 yılından bu güne kadar bu özelliklerin hepsini bir araya getirdik ve sizler için en doğru, en uygun üretimleri gerçekleştirerek Mia Home Mobilya markasıyla perakende olarak hizmet vermeye başladık. Ürettiği mobilyalarla evinize samimiyet katan Biçer Kardeşler Mobilya benzersiz tasarımları, hijyenik ve insan sağlığını ön plana alan üretim materyalleri ve ekonomik seçenekleriyle mobilyada fark yaratıyor.

Mia Home Mobilya’nın evinize kattığı samimiyet duygusunun sırrı! Mobilyayı sanata dönüştüren bu ustalık, evinizde vazgeçilmeziniz olacak. Faaliyetlerini ISO 9011-2008 kalite sistemi ve TSE kalite standartları ile daha da arttırmış bulunmaktadır.

WhatsApp chat