I'M JOHN ARCHI.

Licensed Interior Designer. More than 50 projects done.
Hire Me Now
profile-pic[1] profile-pic-2[1] profile-pic-3[1]

WELCOME

I am an interior designer from Brooklyn, with a strong focus in interior and furniture design. I love to get new experiences and always learn from my surroundings. I’ve done more than 50 projects. You can check it through portfolio section on this website. I looking forward to any opportunities and challenges.

Are you ready for next project?

MY EXPERIENCES

2014 - Now

 

Chief Executive Officer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

2012 - 2014

 

Sr. Interior Designer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

2010 - 2012

 

Jr. Interior Designer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

2008 - 2010

 

Interior Designer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

WORK PROCESS

  • Üretim ve Planlama
  • Proje ve Mimari Hizmet
  • Müşteri Memnuniyeti

Ürettikleri mobilyalara gösterilen ilgiden dolayı, yurt içinde sağlam bir bayileşme ağına sahip olan şirket, yurt dışı yatırımlarında ve ihracat yaptığı ülkelerde oldukça başarılı, ülke ekonomisine de değer kazandırmaya devam ediyor.

Birinci sınıf malzeme kullanarak elde ettiğimiz tüm ürünlerimiz yüzde 80 el işçiliği ile hazırlanarak mobilyayı bir sanat eseri haline dönüştürerek üretimini yaptığımız ev mobilyalarımızla sizlere hem sağlığı hem de konforu ve kaliteyi, görsel doyumu sunuyoruz.

Uzman bir ekiple gerçekleştirdiğimiz mobilya üretimi yine uzman bir kadro tarafından ar-ge ve pazarlama çalışmalarıyla beraber her geçen gün geliştirilmektedir. Modellerimiz Klasik, Avangarde ve Modern tarzın tüm detaylarıyla günümüz zevk ve konforuna göre yenilenmektedir.  Mia Home Mobilya olarak hem her zevke hitap ediyor, hem de fiyat ile kaliteyi doğru noktada birleştirerek bütün mekanlarınızla mobilyalarımızı buluşturuyoruz…

Sizler için tasarladığımız ürünleri, sizlerden aldığımız ilhamlar ile üretiyoruz. Uzun yıllar birlikte yaşayacağınız sağlam ve dayanıklı mobilyaların üretimindeki her aşamada sizlerin fikirlerini alıyoruz. Çünkü sizin için üretiyoruz. Her kullanımda size haz ve mutluluk verecek kusursuz ürünleri ancak sizinle birlikte hazırlarız.

El emeği ve uzun uğraşlar sonucu elde edilen size özel tasarımlar, sadece sizin için üretilmiş nadide bir sanat eseri gibidir. Yaşam mekânlarınıza uygun, sizin içinizi açacak ve sizi yansıtacak, birlikte olmaktan mutluluk duyacağınız tasarımlara hayat veriyoruz. Tüm motif ve desenlerimiz oyma ustalarımızın ellerinde uzun uğraşlar ve alın teri ile şekilleniyor. Ahşap üzerindeki pentürleri yapan nakkaşlar ahşabı adeta bir dantela gibi işliyor.

Sadece yaşam ve çalışma alanlarını değil, otel, hastane, restoran, villa, köşk, yalı gibi projelerde yaptığımız titiz çalışmalar bizim en büyük referansımız oldu.  Büyük şehirlerde inşa edilen elit recidancelerde yaptığımız yüzlerce proje ile müşterilerimizin 1+1 dairelerine dahi bir saray edası kazandırdık. Gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında yaptığımız projelerde, en büyük kazancımız anahtarını teslim ettiğimiz müşterilerimizin yüzlerindeki memnuniyet ve tebessümdür.

Ana faaliyet konumuz mobilya üretimi olsa da, dekorasyon adına ne varsa hepsinde müşterilerimize hizmet veriyoruz. Siz evinizi bize teslim edin, dekorasyon ve inşaatın karmaşası ve yorgunluğu ile hiç uğraşmanıza gerek kalmadan tatilinizden geldiğinizde bir saray ile karşılaşacaksınız. Mutfaktan banyoya, duvar kâğıdından perdeye, halıdan ev tekstili ürünlerine kadar her şeyi ile mükemmel bir yaşam alanına sadece kapıyı açarak girmiş olacaksınız.

İmzamızı taşıyan her proje ve evlerinize girmiş her ürünümüz bizim vitrinimizdir. Bugüne kadar klasikleşmiş reklam ve tanıtım faaliyetlerine ayrılması gereken bütçe ve enerjiyi, müşterilerimizin memnuniyeti için sarf ettik. Çünkü biliyoruz ki, en iyi reklam satın aldığı ürün ve hizmetten memnun kalan müşterinin referansıdır. Bizde de yıllardır böyle oldu. Hiçbir maddi değeri müşterimizin memnuniyetinin üzerinde görmedik. Bizim en büyük sermayemiz ve en büyük enerjimiz müşterimizin yüzündeki memnuniyet ve bize duyduğu sonsuz güvendir.

Bizim misyonumuz müşterilerimizin hayallerindeki ürünleri en iyi şekilde tasarlamak, üretmek ve zamanında teslim etmekle bitmiyor. Asıl misyonumuz ürünlerin satışından sonra başlıyor. Yıllar geçse de ürünlerle ilgili satış sonrası sınırsız ve koşulsuz bir destek sağlıyoruz.

Yılın 365 günü açık olan Masko Mobilya Kenti 20/B Blokta bulunan 1350 metrekare showroomumuzda başka yerlerde arayıp ta bulamadığınız birçok model ile sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

0

Hours of Works

0

Projects Complete

0

Slice of Pizza

0

Cups of Coffee
WhatsApp chat